Ploty a zahrady

Stavba plotů a realizace zahrad

Pletivové ploty

Drátěné neboli pletivové ploty jsou v dnešní době jednou z nejčastějších variant plotového systému, bezúdržbové a cenově dostupné. Ploty z drátěného pletiva stavíme buď s podezdívkou, podhrabovou deskou, obrubníkem, nebo bez podezdívky. Pro oplocení rodinných domů doporučujeme drátěný plot s betonovou podhrabovou deskou, která zamezí např. útěku domácích mazlíčků nebo vniknutím lesní zvěře (zajíci si hlavně na jaře rádi pochutnají na pupenech vašich rododendronů, azalek či ovocných stromů a keřů).

Pletiva dodáváme v provedení: hliníkový nebo ocelový drát potažený plastem, v různých průměrech drátu a výškách pletiva, nejčastěji průměr drátu 2,7 mm, výška pletiva 125 nebo 150 cm, nebo dle přání zákazníka.

Sloupky dodáváme hliníkové nebo ocelové potažené plastem, nejčastěji …, nebo dle přání zákazníka. Poplastované pletivo a sloupky se standardně dodávají v zelené barvě RAL 6005, ale je možné objednat například i v barvě bílé, šedé, modré, černé či hnědé. Součástí drátěného plotu mohou být i zahradní branky nebo vjezdové brány, které také realizujeme.